menu
NEW
NEW
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
  • Rev'it Quantum 3 H2O Jacket
1/7

Rev'it Quantum 3 H2O Jacket

Waterdichte, sportieve jas van textiel met capuchon en verwijderbare thermovoering.

Rev'it
€ 249,99
Kleur: Zwart-grijs
Kies jouw maat
Omschrijving

Met dezelfde grafische inspiratie die de gehele Rev'it! Quantum 3-serie definieert, zet de Quantum 3 H2O motorjas een stap verder richting veelzijdigheid door de stoere, agressieve en speelse stijl van sportieve motorkleding te combineren met hoogwaardige waterdichtheid. De jas is uitgerust met een geïntegreerde hydratex|Mesh G-liner constructie voor betrouwbare weersbestendigheid. Daarnaast beschikt hij over een uitneembare thermovoering en een afneembare capuchon, wat zorgt voor maximale modulaire draagbaarheid. Strategisch geplaatste gelamineerde reflecterende panelen zorgen ervoor dat je goed zichtbaar blijft. Zo ben je beschermd tegen de elementen en kun je het meeste uit elke rit halen.

De casual, slanke fit van de Revit Quantum 3 H2O textiel motorjas is ontworpen om zich perfect om je lichaam te vormen. Daarom vind je op de bovenarm, bij de manchetten en langs de taille stelmogelijkheden om de pasvorm optimaal te stroomlijnen. En ondanks de onmiskenbaar op de racerij geïnspireerde look, kun je de Quantum 3 H2O heel eenvoudig casual afstijlen door de jas te combineren met een motorjeans en een paar sneakers.

In combinatie met Seesmart protectie op de schouders en ellebogen en de mogelijkheid om een optionele Seesoft rugprotector toe te voegen, ben je met de Quantum 3 H2O klaar om veilig de weg op te gaan.

Specificaties

Materiaalbuitenstof

  • High-density polyester 600D
  • Ripstop 600D

Voering

  • Mesh

Waterdichtheid

  • Hydratex|Mesh G-liner* 

Isolatie

  • Uitneembare thermo binnenvoering
  • Wind- en watervanger achter voorrits

Protectie

  • 3D mesh protector pockets
  • SEESMART CE-level 1 elleboogprotectoren
  • SEESMART CE-level 1 schouderprotectoren
  • Voorbereid op SEESOFT insert rugprotector (niet inbegrepen)
  • Geschikt voor Avertum Tech-Air® airbag system - (Get one size up)
  • EN 17092 standaard, gepubliceerd in 2020 en heeft klasse AA behaald

Kenmerken

  • Afneembare capuchon
  • Afwateringsringetjes in capuchon
  • Drukknoopbevestiging capuchon
  • Jeanslus
  • Korte verbindingsrits
  • Verstelbaar trekkoord aan capuchon

Verstelmogelijkheden

  • Verstelbandje aan schacht
  • Verstellipje aan onderarm
  • Verstelriempje aan taille

Opbergmogelijkheden

  • Binnenzak
  • Binnenzak in de thermovoering
  • Twee steekzakken aan voorzijde 

Zichtbaarheid

  • Gelamineerde reflectie aan capuchon
  • Gelamineerd reflecterend logo aan onderarm
  • Gelamineerd reflecterend logo aan tailleband

*Een waterdicht of waterproof membraan betekent niet onbeperkt waterdicht. De waterdichtheid is afhankelijk van de kwaliteit van het membraan. Zoek je 100% waterdicht? Selecteer dan een motorjas met GoreTex membraan.

Welke maat rugprotector?

Maat S, MSeesoft RV 04
Maat L t/m XXLSeesoft RV 05
Maat 3XL t/m 6XLSeesoft RV 06

Maat keuze met airbag systeem

Onder dit kledingstuk kun je de REV'IT! Avertum Tech-Air Airbag dragen, mits je dit kledingstuk een maat groter kiest dan je reguliere kledingmaat. Wanneer je een kledingstuk wilt dragen dat aangeduid staat met de toevoeging 'Geschikt voor Avertum Tech-Air airbagsysteem - one size up', dien je er zeker van te zijn dat het kledingstuk genoeg ruimte biedt aan een opgeblazen airbag. Vandaar de onderstaande aanbevelingen voor een optimale pasvorm:

  1. Meet de borstomvang en deel de uitkomst door twee;
  2. Meet het kledingstuk plat op de borstlijn;
  3. Wanneer het verschil tussen stap 1. en 2. 12 centimeter of meer bedraagt, is het kledingstuk geschikt om over de airbag te worden gedragen.


Opmerking: Houd er rekening mee dat het kledingstuk in de juiste maat wordt gekocht zodat de schouder- en elleboogprotectoren goed zitten en maximale bescherming bieden bij een ongeval. Om ruimte te geven aan een opgeblazen airbag, kun je alle losse lagen (thermovoering, waterdichte voering) verwijderen die het opblazen van de airbag bij een ongeval mogelijk belemmeren. Verwijder (indien aanwezig) de losse rugprotector in je kleding; de airbag is standaard uitgerust met een rugprotector. Zet alle verstelmogelijkheden aan de romp (verstelriempjes, stelbanden) in de ruimste stand.

97% van onze klanten
beveelt ons aan
Gemakkelijk afrekenen met
iDeal, Achteraf betalen en PayPal
7 dagen per week open, met
ruim 1.300m2 winkel
Teveel keuze? Wij helpen
graag! Bel of mail ons