menu
SALE
1/9

Richa Apache Lady

De Richa Apache Lady motorjeans is gemaakt van een mix van stretch katoen en slijtvaste Aramide vezels en met veiligheidsstiksels over de gehele jeans.

Richa
€ 239,99 € 169,99
Kleur: Zwart
Kies jouw maat
Kies jouw versie
Omschrijving

De Richa Apache Lady motorbroek is comfortabel en zeer slijtvast. Uitgerust met D3O Ghost knieprotectoren en extra verstevigingen op de impact zones.

Specificaties

  • Stretch katoenmix met denim versterkt met slijtvaste Aramide vezels.
  • Extra versteviging op impactzones.
  • Veiligheidsstiksels over de hele jeans.
  • D3O® Ghost knieprotectie.
  • Positie van de knieprotectie is verstelbaar.
  • Voorbereid op heupprotectie (niet inbegrepen).
  • Polycotton binnenvoering.
  • Zeven buitenzakken.
  • Stretch stof op onderbenen.
  • Slim fit pasvorm.
Maattabel

Bijgaand een overzicht van verschillende merken en hun bijbehorende maattabellen. Klik op het logo en de maattabel zal openen.

Let op, maattabellen zijn altijd een indicatie voor de maat. Jouw perfecte maat is afhankelijk van vele aspecten. De maatinformatie hieronder wordt verstrekt door de fabrikant en garandeert geen perfecte pasvorm. Dus mocht je twijfelen, is passen altijd beter.

Zit het merk er niet tussen waar je naar op zoek bent? Het kan zijn dat in de tussentijd dit merk wel een maattabel beschikbaar heeft. Surf naar de site van het merk en kijk of deze inmiddels al beschikbaar is. Helaas is het nog steeds zo dat een aantal merken geen maattabellen aanleveren.

En neem bij twijfel of vragen even contact met ons op, we helpen je graag verder!

 

MODEKA

       


 
                     
         
                      
     

           Motogirl

       

 

Shop the look

Maak je outfit compleet

97% van onze klanten
beveelt ons aan
Gemakkelijk afrekenen met
iDeal, Achteraf betalen en PayPal
7 dagen per week open, met
ruim 1.300m2 winkel
Teveel keuze? Wij helpen
graag! Bel of mail ons